OMRON Polska

Poprawa jakości życia i rozwój społeczności

Bycie pionierem w tworzeniu inspirujących rozwiązań dla przyszłości. Stawiaj czoła wyzwaniom z zaangażowaniem i odwagą. Działaj uczciwie i zachęcaj wszystkich do wykorzystywania swojego potencjału.

eu doorway page healtcare 1 prod

Ochrona zdrowia

OMRON Healthcare to światowy lider w produkcji i sprzedaży sprzętu medycznego do terapii i monitorowania zdrowia z całą gamą produktów obejmującą ciśnieniomierze, urządzenia do pomiaru temperatury, respiratory, termometry elektroniczne i urządzenia do pomiaru tkanki tłuszczowej. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych usług do zarządzania systemem opieki zdrowotnej, które mają na celu profilaktykę i poprawę stanu zdrowia w powszechnych problemach zdrowotnych, takich jak nadciśnienie, cukrzyca czy otyłość.
ODWIEDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ
eu doorway page industrial 3 sol

Automatyka przemysłowa

Industrial Automation to światowy lider w produkcji technologicznie zaawansowanych produktów do automatyzacji przemysłu i źródło fachowej wiedzy. OMRON Industrial Automation zapewnia niezrównane produkty dla automatyki i fachowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Oferta obejmuje następujące kategorie produktów: automatyka zakładów przemysłowych, czujniki i zabezpieczenia, mechatronika i napędy, podzespoły przemysłowe i systemy wizyjne.
ODWIEDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ
pcb aoi

Inspection Systems

W dzisiejszym świecie nastawionym na konkurencyjność i obniżanie kosztów, kluczem do sukcesu jest zachowanie równowagi pomiędzy jakością i prędkością dzięki wykorzystaniu rozwiązań z zakresu automatyki. OMRON Inspection Systems pomogą spełnić wymagania związane z ciągłym obniżaniem kosztów, jednocześnie zapewniając utrzymanie najwyższej jakości.
ODWIEDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ
eu doorway page ec 1 prod

Komponenty elektroniczne

Dzięki posiadanej technologii i wiedzy pozwalającej na zbudowanie podzespołów do praktycznie każdego układu elektronicznego OMRON Electronic Components korzysta z najbardziej zaawansowanych technicznie projektów i całej gamy produktów wysokiej jakości, dzięki czemu jest w stanie zapewnić swoim klientom w całej Europie rozwiązania dostosowane do ich potrzeb: przekaźniki, przełączniki, złącza i czujniki.
ODWIEDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ